V roku 2023 som dostala príležitosť vystúpiť vo verejnoprávnej televízii v rámci slávnostného vianočného koncertu, ktorý bol venovaný hudbe, tradíciám a sviatočnej atmosfére. Súčasťou programu bol aj rozhovor, v ktorom som predstavila okrem iného svoj vzťah k hudbe a osobnú motiváciu venovať sa umeleckej tvorbe.
Pre toto vystúpenie som si pripravila piesne Ivety Bartošovej Tři oříšky a Tichú pieseň, ktoré som interpretovala v jemnej, citlivej úprave so zameraním na emóciu a sviatočnú atmosféru.
Toto vystúpenie posilnilo moje odhodlanie tvoriť úprimnú a autentickú hudbu.